Messaging taki, jak chcesz

Skorzystaj z bezpiecznego chatu na swojej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Wykorzystaj go do rozmów ze swoimi klientami, udostępnij im możliwość komunikacji między sobą czy po prostu wysyłaj im wiadomości, powiadomienia i informacje tam, gdzie przeglądają Twoją ofertę. Stworzyliśmy proste w użyciu narzędzie, dzięki któremu niemal natychmiast skorzystasz z chatu na swojej stronie internetowej lub aplikacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów developmentu.
profile card with person
profile card with person

Twórz profile

Zbieraj wszystkie informacje o użytkownikach swoich aplikacji, aktualizuj w czasie rzeczywistym i przekazuj do swojego CRM przez API. Comapi automatycznie tworzy profile dla każdego użytkownika zawierające wszystkie informacje, dzięki którym skutecznie zbudujesz personalizowaną komunikację z klientami.

Nawiązuj rozmowy

Nawiązuj komunikację z pojedynczym klientam, ściśle określoną grupą odbiorców lub z wyślij wiadomośc do wszystkich. Dzięki profilom, możesz ściśle zdefiniować odbiorcę odpowiedzi a później odpowiednio prowadzić rozmowy. Dzięki przechowywaniu historii rozmowy na naszej platformie, klient może nawiązać do niej z każdego urządzenia, z którego korzysta. Masz całkowitą kontrolę nad tym, w jaki sposób i jakimi kanałami komunikacyjnymi prowadzisz klienta w stronę firnalizacji zakupów.
widget comapi with rocket
card with different content types

Wysyłaj wiadomości

Wysyłaj wiadomości w każdej formie. Comapi wspiera wszystkie formaty (tekst, obrazek, wideo, html). Co więcej, wiadomości mogą zawierać każdą inną treść jak na przykład lokalizację czy dowolną inną wartość typu MIME.
build

Buduj

Prosta w integracji SDK dla iOS, Android, JS

add_alert

Powiadomienia

Wspiera najnowsze technologie powiadomień APNS/FCM

public

Open Source

Cały SDK, kod przykładowego UI dostępny na Github

linear_scale

Skalowanie

Platforma, która rośnie razem z Tobą

lock

Bezpieczeństwo

Użyj własnych zabezpieczeń podczas przesyłania plików oraz działania aplikacji

network_wifi

Webhooki

Raportowanie komunikacji dwukierunkowej w czasie rzeczywistym

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na numer +48 664 079 329 aby rozpocząć chat SMS