Napisz do mnie na Facebooku…

Już 1.2 miliarda osób korzysta z Facebook Messengera. Co miesiąc wysyłane jest ponad 2 miliardy wiadomości pomiędzy firmami a klientami. Wzrost popularności Facebook Messengera oraz innych komunikatorów otwiera nowe możliwości nawiązania kontaktu z Twoimi klientami poprzez ich ulubioną sieć społecznościową. Już dziś wysyłaj wiadomości do Facebook Messengera za pomocą platformy Comapi. Niebawem skorzystasz także z innych popularnych komunikatorów, takich jak; Twitter, Skype, Apple Business Messaging oraz WhatsApp.
messenger logo with comapi logo

Czego potrzebujesz?

To prostsze, niż myślisz! Wystarczy mieć firmowy profil na Facebooku.
imac with fb-page
configuration of messenger on comapi portal

Podłączanie Facebook Messenger

Zacznij korzystanie z Facebook Messengera definiując nowy kanał w portalu Comapi. Wybierz Facebook Messenger, wybierz przycisk „integrate now” i zaloguj się na swój firmowy profil Facebook jako administrator. Natychmiast po zalogowaniu, kanał jest już dostępny w portalu Comapi. Proste.

Jakie treści mogę przesyłać?

Comapi wspiera wszystkie rodzaje treści wspierane przez Facebook Messenger’a: tekst, obrazki, dźwięk oraz wideo. Jeśli skorzystasz z reguł w Comapi Branch, możesz wysyłać treści w różnej formie, korzystając z SMS oraz Facebook Messenger.
phone with

Opcje komunikacji

Comapi oferuje 3 różne możliwości komunikacji poprzez Facebook Messenger


messenger options
Opcja 1:

Numer telefonu

Podczas konfiguracji aplikacji Facebook, dostępna jest możliwość parowania numerów telefonów. Jeśli skorzystasz z tej funkcji, możesz wysyłać wiadomości na Facebook Messenger korzystając z numeru telefonu – tak jak SMS.

comapi option
Opcja 2:

Klient wysyła wiadomość do Ciebie

Jeśli użytkownik Facebooka wyśle Ci wiadomość, otrzymasz ją wraz z jego Facebook Messenger ID. Skorzystaj z niego by wysyłać wiadomości do Facebook Messengera poprzez portal Comapi.

button comapi
Opcja 3:

Przycisk “Napisz do mnie”

Wtyczka “Napisz do mnie” jest tak łatwa w integracji na stronie internetowej, jak zwykły przycisk. Kiedy klient wciska przycisk, jego Facebook ID przekazywane jest do Comapi. Od tej chwili możesz rozpocząć wysyłanie wiadomości przez Comapi Broadcast lub Comapi Chat.

chat

Chat

Facebook Messenger jest jednym z kanałów dostępnych w Comapi Chat. Możesz prowadzić konwersację w wielu komunikatorach w jednej aplikacji.

notifications

Wtyczka

Skorzystaj z wtyczki „wyślij nam wiadomość’ aby w prosty sposób nawiązać komunikację transakcyjną lub konwersację za pomocą Facebook Messengera.

send

Broadcast

Segmentuj, wybieraj odbiorców, planuj kampanie i wysyłaj wiadomości swoim klientom poprzez Facebook Messenger za pomocą Comapi Broadcast.

tag_faces

Profile

Pozyskuj informacje z profili Facebook swoich klientów gdy do Ciebie piszą.

create

Opcje dodatkowe

Wykorzystaj najoptymalniejszą dla swojego biznesu możliwość wykorzystania Facebook Messengera.

sync

Synchronizuj

Zsynchronizuj pozyskane informacje z profili Facebook klientów ze swoim systemem CRM.

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na numer +48 664 079 329 aby rozpocząć chat SMS