Inbox

Inbox to kompletne rozwiązanie, idealne do nawiązania komunikacji z klientem w Twojej aplikacji mobilnej lub stronie WWW. Wykorzystaj tą samą wiadomość, której używasz do wysyłki newslettera i dostarcz ją do skrzynki odbiorczej w Twojej aplikacji. Skorzystaj z kreatora kampanii lub wysyłaj wiadomości poprzez Inbox API. Włącz Inbox w swoją strategię komunikacyjną i wykorzystaj potencjał filozofii "mobile first" dzięki nawet 40% współczynnikowi otwarcia tego rodzaju wiadomości.
inbox blueprint
inbox as superhero

Jak Inbox pomaga naszym Klientom?

Wysyłanie powiadomień PUSH oraz wiadomości do aplikacji mobilnej jest proste dzięki narzędziu Inbox. To także idealne rozwiązanie, aby w prosty sposób rozpocząć komunikację z użytkownikami Twojej aplikacji mobilnej lub strony internetowej. Zarządzanie wysyłką wiadomości jest intuicyjne, bardzo podobne do zarządzania wysyłaniem e-mail oraz SMS.

Jedna platforma - wszystkie aplikacje

Inbox wspiera iOS, Android oraz Javascript, co oznacza, że możesz zintegrować go z każdą natywną aplikacją lub stroną www. Każda wiadomość z aplikacji z wbudowanym SDK Inbox wraz ze statusem jej doręczenia, jest automatycznie synchronizowana.
notifications
outbound comapi

Jeden klient, wiele urządzeń

Po instalacji Inbox SDK, od razu będziesz wiedział z jakiego urządzenia korzysta Twój klient oraz kiedy i w jaki sposób używa Twojej aplikacji. Synchronizuj dane z profilami na platformie Comapi poprzez wewnętrzny system ID. Jeden klient, jedna wiadomość, wiele kanałów.

Triggery, Automatyzacja, Kampanie

Pełen zestaw narzędzi do automatyzacji komunikacji poprzez Inbox, połączony z możliwością reakcji na akcję użytkownika na stronie lub aplikacji. Skorzystaj z bogatego w funkcje modułu analitycznego, aby śledzić efekty komunikacji.
inbox
go plug

Kompatybilny z aktualnie używanymi aplikacjami

Wysyłaj powiadomienia oraz wiadomości RichHTML poprzez Inbox korzystając z API. Inbox SDK pozwala na wykorzystywanie istniejącego systemu identyfikacji klienta. Dzięki temu możesz wysyłać wiadomości za pomocą obecnie używanej aplikacji, narzędzi Comapi lub obydwu tych kanałów. Wszystkie procesy zachodzące w Inbox mogą być synchronizowane w czasie rzeczywistym poprzez web-hook dając Ci pełną kontrolę nad danymi.
speaker_phone

Powiadamiaj

Wysyłaj wiadomości Push oraz RichHTML do aplikacji lub strony www i buduj relację z klientem.

thumb_up

Dziel się!

Ułatw klientom udostępnianie Twoich komunikatów w mediach społecznościowych.

people

Narzędzie do kampanii

Wydajne narzędzie do wysyłania powiadomień oraz wiadomości HTML.

timeline

Analityka

Bogate narzędzie analityczne powie Ci jak klienci reagują na przesyłane wiadomości.

message

Kreator wiadomości

Proste w użyciu narzędzie do budowania wiadomości w HTML pozwoli Ci prosto i szybko zbudować komunikat.

perm_identity

Profile

Kiedy Twój klient otworzy aplikację lub stronę internetową, Comapi automatycznie zaktualizuje jego profil.

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na numer +48 664 079 329 aby rozpocząć chat SMS