Dlaczego Comapi?

Od ponad 8 lat budujemy program partnerski Comapi – wspieramy naszych partnerów uzupełniając ich produkty o innowacyjne rozwiązania komunikacyjne. Dla każdego z nich stanowimy wartość pozwalającą wyróżnić się na konkurencyjnym rynku.
Współpracujesz z klientem, dla którego rozwiązania Comapi są idealne? A może preferujesz model współpracy oparty na odsprzedaży? Udostępnimy Ci wszystkie rozwiązania oraz kanały komunikacyjne poprzez API, Webhooks lub narzędzia SaaS, które możesz zintegrować, odsprzedać lub zarekomendować swoim klientom. Oferuj innowacyjne kanały komunikacji swoim klientom i wspieraj ich konkurencyjność.
comapi logo support profit
outbound comapi

Z kim pracujemy?

Jesteśmy dumni z partnerów, z którymi pracujemy – od globalnych dostawców usług e-mailingowych po agencje digitalowe, od dostawców usług informatycznych i biznesowych po liderów technologii contact center, od systemów rezerwacji po agencje marketingowe. Nasi partnerzy pomagają nam pozostać liderem w obszarze omnikanałowej komunikacji.

What are Partners say

format_quote
"Comapi oferuje odpowiednią kombinację globalnego zasięgu i najlepszych produktów na rynku, dopasowanych do naszych potrzeb. Nasze doświadczenie wskazuje, że Comapi zapewnia lepszą współpracę niż inni dostawcy i sprawia, że nasze usługi spełniają najwyższe standardy na rynku."
format_quote
"Our partnership with Dynmark allows us to enhance our client’s mobile marketing strategy with truly personalised and targeted content using Comapi’s seamless SMS capabilities."

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na numer +48 664 079 329 aby rozpocząć chat SMS