Bezpieczna komunikacja dla wszystkich

Bezpieczeństwo to jeden z absolutnych priorytetów w komunikacji pomiędzy firmami a ich klientami. Klienci nieufnie podchodzą do wiadomości z niepewnego źródła, wielu z nich nie otwiera wiadomości e-mail w obawie, że padną ofiarą phishingu. W dobie powszechnego zagrożenia wyciekiem wrażliwych danych, niezmiernie istotną kwestią są inwestycje w kanały komunikacyjne, którym ufają klienci. Oto, jak wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom.

Weryfikacja

Zapewnij swoim klientom poczucie bezpieczeństwa korzystając z dwustopniowej weryfikacji podczas rejestracji lub logowania do Twojego serwisu.

Więcej...

Szyfrowanie

Aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo komunikacji Twoim klientom, wszystkie przepływy danych na platformie Comapi są szyfrowane, a połączenia są zabezpieczone przy wykorzystaniu 2048-bitowego TLS.

Więcej...

Autentykacja

Zabezpiecz komunikację na stronie internetowej za pomocą aktualnie używanych procedur bezpieczeństwa lub skorzystaj z rekomendowanej przez nas ramki autoryzacji OAuth.

Więcej...

Sieci prywatne

Dla zapewnienia zgodności z procedurami bezpieczeństwa najbardziej wymagających klientów, dostarczamy prywatną architekturę fizycznie odseparowanych instancji funkcjonujących w naszym systemie. Dzięki temu otrzymujesz pełną kontrolę nad siecią i przesyłaniem wiadomości.

Więcej...
Stawiamy bezpieczeństwo w komunikacji na pierwszym miejscu. Aby dostarczyć najwyższą jakość usług oraz poziom zabezpieczeń, posiadamy certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 9001.

Dane są wszystkim

Aktualna baza kontaktów jest kluczem do skutecznej komunikacji. Skorzystaj z usługi Comapi HLR i sprawdź, które numery telefonów w bazie danych są aktywne, a które już dawno nie używane. Informacja o aktywności numeru, rejestracji do sieci czy operatorze, z którego korzysta klient, to tylko niektóre z dostępnych dla Ciebie informacji. Dzięki usłudze Comapi HLR skierujesz ofertę tylko do klientów z aktywnymi numerami telefonów. Skorzystaj z prostego API aby sprawdzać automatycznie jakość bazy numerów przy wykorzystaniu HLR.

Dokumentacja