Poznaj swoją nową globalną platformę SMS

Wysyłaj oraz odbieraj SMS przez naszą globalną platformę. Już dziś skorzystaj z dwukierunkowej komunikacji w ponad 156 krajach, niezawodnej dzięki zaawansowanej technologii oraz bezpośrednim umowom z operatorami.
network of devices
serives of sms

Niezawodność, szybkość, globalny zasięg oraz najwyższa jakość usług

Możesz być pewien, że Twój klient otrzyma od Ciebie wiadomość SMS. "Niezawodność, najwyższa jakość usług, elastyczność oraz szybkość" - to tylko kilka wyrażeń, jakimi określają nas klienci. Niezawodna platforma, zaawansowane wsparcie techniczne oraz 16 lat doświadczenia w dostarczaniu wiadomości SMS na całym świecie składa się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Filtrowanie i śledzenie

Płać wyłącznie za dostarczone wiadomości SMS. Skorzystaj z wyjątkowego, inteligentnego filtrowania numerów SMS w Comapi według danych historycznych lub w czasie rzeczywistym.
Funkcja skracania linków URL Comapi, sprawia, że pozostaje Ci więcej znaków w wiadomości SMS. Dzięki niej, będziesz wiedział, kto, jak często, kiedy i jak szybko zareagował na wiadomość SMS. Możesz również zaprogramować kolejną kampanię opartą na klikach Twoich klientów.
tablet with domapi filter
map with numbers

Lokalizowanie i “stitching”

Aby umożliwić klientowi kontakt z Twoją firmą w każdym miejscu na świecie, dysponujemy lokalnymi krótkimi i standardowymi numerami telefonów. Dzięki temu Twój klient nie poniesie dodatkowych kosztów dwukierunkowej komunikacji.
Jeśli wysyłasz wiadomości SMS z losowych numerów telefonu, zapewniamy, że ten sam klient zawsze dostanie wiadomość z tego samego numeru telefonu.

Raportowanie

Niedostarczona wiadomość SMS nie ma żadnej wartości. Rozbudowany system raportowania Comapi w czasie rzeczywistym dostarcza informacje o statusie doręczenia wiadomości do sieci oraz do urządzenia Twojego klienta. Bądź pewien, że wiadomość dotarła do adresata.
comapi raport
pan_tool

Branded SMS

Wykorzystaj nazwę firmy jako nadawcę wiadomości SMS.

access_time

Elastyczne API

Wykorzystaj omnikanałowe "ONE API", REST API lub SOAP API.

call_made

Dowolna wiadomość dowolnej wielkości

Standardowe i długie wiadomości SMS, wsparcie dla Unicode.

save

Archiwum

Wiadomości przechowywane minimum 13 miesięcy.

search

Krótkie i długie numery telefonu

Dostępne w 156 krajach na świecie

perm_identity

Wsparcie dla SMPP

Klasa połączenia SMPP, możliwość budowy własnego, wirtualnego SMSC.

Pricing

Sprawdź cenę w zależności od kraju doręczenia wiadomości?

FREE

Napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz do nas na numer +48 664 079 329 aby rozpocząć chat SMS